Sáňky Linea nr.4, turkus, 2018

Kód: KT1080
Neohodnoceno
1 299 Kč
možnost odběru ihned

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sáňky s odjímatelnou opěrkou zad a madlem pro tlačení bez fusaku.

Sáňky Linea s odjímatelným madlem pro tlačení od firmy TAKO jsou konstruovány tak, aby děti mohly bezpečně se svými rodiči strávit hodně času na zdravém zimním vzduchu a užily si spolu s dospělými  mnoho zábavy na sněhu. Odjímatelné madlo se pouze nasouvá do knstrukce zádové opěrky. Madlo velmi snadno nasadíte nebo sundáte. Konstrukce sání je vyrobena z odlehčených ocelových trubek oválného průřezu, což vylučuje jakékoliv deformace sáněk, či jiné mechanické poškození. Konstrukce sání se rozšiřuje směrem ke skluznicím, což zajišťuje velmi dobrou stabilitu.  Sedací plocha sání je vyrobena z bukového dřeva, která zajistí pohodlné sezezení dítěte. Konstrukce je barvena eko lakem. Lak je nanášen elektrostatickým způsobem, což zvětšuje jeho odolnost i při vysokých  mrazech v zimním období. Saně jsou vyrobeny z lehkého kovu.

Dětské sáňky s odjímatelnou opěrkou zad a madlem pro tlačení bez fusaku.
Součásti sáněk:

  • odjímatelná opěrka zad, která zajišťuje bezpečnost dítěte proti vypadnutí (ohrádka je připevněna ke konstrukci čtyřmi šrouby, takže v případě potřeby lze podporu zad demontovat.)
  • madlo pro tlačení, který  ulehčuje ovládání sáněk. Tlačení za pomoci nástavce má výhodu, že máme stále dítě na dohled. Nástavec obsahuje plastovou rukojeť, díky které se chlad nepřenáší z konstrukce na ruce, a zabraňuje klouzání rukou. V případě potřeby lze snadno rukojeť ze sání odstranit.
  • pevný popruh, který umožňuje táhnout sáňky, nebo pomáhá dítěti v ovládání sáněk

Součásti sání není zimní fusak a rukavice, lze dokoupit.

Volitelně můžete koupit fusak do saní nebo univerzální fusak.

Rozměry: šířka - 45 cm, délka - 101 cm, výška - 62 cm.

Šířka sedáku - 21 cm, délka - 60 cm