Doprava a platba

MOŽNOSTI PLATBY:

Dobírkou: Zboží zaplatíte řidiči přepravní společnosti nebo pracovníkovi České pošty. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je požadována platba předem.

Bankovním převodem: Úhradu proveďte po obdržení e-mailu s číslem účtu a variabilním symbolem. Zboží, expedujeme až po obdržení platby na náš účet.

 

MOŽNOSTI DOPRAVY:

Dodací podmínky: 1.Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, zásilkové společnosti GP nebo zásilkové služby PPL.

Kurýrní služba PPL: PPL - 180,- Kč u kočárků a 99 Kč u těhotenské módy. Zboží Vám bude dodáno následující pracovní den po expedici objednávky. Zásilky jsou doručovány v pracovní dny od 8 do 19 hodin. Orientační čas dodání zásilky Vám dopravce upřesní SMS zprávou. Řidič může klienta telefonicky kontaktovat před doručením. Maximální hmotnost zásilky je 35 kg.

Kurýrní služba GP: General Parcel - 180,- Kč u kočárků a 99 Kč u těhotenské módy. Zboží Vám bude dodáno následující pracovní den po expedici objednávky. Zásilky jsou doručovány v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Orientační čas dodání zásilky Vám dopravce upřesní SMS zprávou. Řidič může klienta telefonicky kontaktovat před doručením.  Maximální hmotnost zásilky je 50 kg.

Česká pošta, s.p.: Balík do ruky- 250,- Kč u kočárků a 180 Kč u těhotenské módy. Zboží Vám bude dodáno následující pracovní den po expedici objednávky. Maximální hmotnost zásilky je 30 kg. 

  • Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno od 2 do max. 14 pracovních dnů po obdržení objednávky, vždy Vás budeme informovat, kdy zboží odešleme.
  • Ke každé zásilce se zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.

Výměna zboží: V případě potřeby (např. kočárek neodpovídá vašim představám atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme nebo Vám vrátíme peníze. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme peníze, popřípadě vyměníme zboží za jiné, které si vyberete. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.