Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Black Crystal

Kód: KT1227
Neohodnoceno
4 199 Kč
7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Total Black 0-13 kg

Charakteristikou Autosedačky Maxi-Cosi Pebble je jemný design, který skrývá nejnovější technologické vychytávky, které poskytují Vám a Vašemu dítěti pohodlí, snadnost používání a bezpečí. Autosedačku lze upevnit do automobilu pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu nebo systému IsoFix. Ve spojení se systémem IsoFix poskytuje vysokou míru ochrany a větší komfort pří instalaci autosedačky. Systém boční ochrany zvětšuje ochranu dítěte v případě bočního nárazu.

Kombinace s kočárky:

Autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix lze použít v kombinaci s následujícími kočárky:

iCandy

Mima

Maxi-Cosi

Quinny

Bébé Confort

Mutsy

Bugaboo

Stokke

Komfort:

Maxi-Cosi Pebble je prostorná autosedačka dodávaná včetně výplně pro malé děti a výplně na hlavičku, která je ideální pro malá miminka. Jakmile začnou růst, lze obě výplně z autosedačky vyndat a zvětšit tak prostor pro větší dítě. Sluneční stříška je integrovaná v zadní části autosedačky a díky pružnému lemu na autosedačce ji lze vyndat během několika málo vteřin. Díky inovativnímu systému bezpečnostních pásu vám nebudou nikdy překážet při umísťování dítěte do automobilu. Výšku ramenních pásů a opěrky na hlavičku lze polohovat jedním pohybem ruky. Pro přenášení autosedačky Maxi-Cosi Pebble je určeno ergonomicky tvarované madlo. V případě potřeby lze do malého úložného prostoru v zadní části uložit drobnosti pro miminko. Potah autosedačky lze zcela odejmout a prát.

Upevnění do automobilu:

Autosedačka může být uchycena do automobilu pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu, systému IsoFix (v kombinací se základnou Maxi-Cosi FamilyFix či 3 bodového pásů se základnou Maxi-Cosi EasyBase 2.V kombinaci se základnou FamilyFix lze navíc autosedačku nastavit do extra vzpřímené polohy.

Bezpečnost:

Hmotnost dítěte: 0 - 13 kg

Věk cca.: 0 - 1rok dítěte

Věk: 0+

Barva autosedačky: ČERNÁ

Isofix: ANO

Země původu: EU